Arbetets redaktion

Yonna Waltersson
Chefredaktör, ansvarig utgivare, debattredaktör
Tel: 08-725 52 01
yonna.waltersson
@arbetet.se
Lena Hennel
Nyhetschef
Tel: 08-725 52 08
lena.hennel@arbetet.se
martin-klepke16Martin Klepke
Politisk redaktör, stf. ansvarig utgivare
Tel: 08-725 52 03
martin.klepke@arbetet.se
Anders Emretsson
Redigerare
Tel: 08-725 52 04
anders.emretsson
@arbetet.se
Eva Vaihinen
Art director
Tel: 08-725 52 05
eva.vaihinen@arbetet.se
Jonna-webbkontaktJonna Sima
Kulturredaktör (tjl)
Tel: 08-725 52 07
jonna.sima@arbetet.se
Sandra-Lund2016Sandra Lund
Reporter
Tel: 08-725 52 12
sandra.lund@arbetet.se
Mårten Martos Nilsson
Reporter
Tel: 08-725 52 13
marten.nilsson@arbetet.se
Esref OkumusEsref Okumus
Reporter
Tel: 08-725 52 09
esref.okumus@arbetet.se
Charlotta Kåks Röshammar
Redaktör Kultur & Inblick
Tel: 08-725 52 10
ckr@arbetet.se
Erik-Larsson2016Erik Larsson
Reporter
Tel: 08-725 52 11
erik.larsson@arbetet.se
Kim Nilsson
Webbredaktör
Tel: 08-725 52 20
kim.nilsson@arbetet.se
Linda-Flood2016Linda Flood
Reporter
Tel: 08-725 52 16
linda.flood@arbetet.se
Johanna Wreder
Reporter
Tel: 08-725 52 15
johanna.wreder
@arbetet.se
Jenny Berggren
Reporter
Tel: 08-725 52 18
jenny.berggren@arbetet.se
Martina FriskMartina Frisk
Reporter (vik)
Tel: 08-725 52 14
martina.frisk@arbetet.se
Vesna PrekopicVesna Prekopic
Biträdande kulturredaktör (vik)
Tel: 08-725 52 17
vesna.prekopic@arbetet.se

E-post till redaktionen: redaktionen@arbetet.se
Insändare:insandare@arbetet.se