Yonna Waltersson

Chefredaktör, ansvarig utgivare, debattredaktör
Tel: 08-725 52 01
yonna.waltersson@arbetet.se

Lena Hennel

Redaktionschef, stf. ansvarig utgivare
Tel: 08-725 52 08
lena.hennel@arbetet.se

Martin Klepke

Politisk redaktör
Tel: 08-725 52 03
martin.klepke@arbetet.se

Anders Emretsson

Redigerare
Tel: 08-725 52 04
anders.emretsson@arbetet.se

Eva Vaihinen

Art director
Tel: 08-725 52 05
eva.vaihinen@arbetet.se

Jonna Sima

Kulturredaktör
Tel: 08-725 52 07
jonna.sima@arbetet.se

Sandra Lund

Reporter
Tel: 08-725 52 12
sandra.lund@arbetet.se

Mårten Martos Nilsson

Reporter
Tel: 08-725 52 13
marten.nilsson@arbetet.se

Charlotta Kåks Röshammar

Reportageredaktör
Tel: 08-725 52 10
ckr@arbetet.se

Erik Larsson

Redaktör Global
Tel: 08-725 52 11
erik.larsson@arbetet.se

Kim Nilsson

Webbredaktör
Tel: 08-725 52 20
kim.nilsson@arbetet.se

Linda Flood

Reporter Global
Tel: 08-725 52 16
linda.flood@arbetet.se

Johanna Wreder

Reporter
Tel: 08-725 52 15
johanna.wreder@arbetet.se

Jenny Berggren

Reporter
Tel: 08-725 52 18
jenny.berggren@arbetet.se

Karl Martinsson

Reporter
Tel: 08-725 52 19
karl.martinsson@arbetet.se

Martina Frisk

Reporter (vik)
Tel: 08-725 52 14
martina.frisk@arbetet.se

Esref Okumus

Reporter (tjl)
Tel: 08-725 52 09
esref.okumus@arbetet.se

E-post till redaktionen: redaktionen@arbetet.se

Insändare: debatt@arbetet.se